WEB lietotāju un Personu sasaiste

Lai Horizon WEB korekti tiktu atspoguļoti dati, RVS Horizon nepieciešams veikt  personas kartītes sakārtošanu un sasaisti ar visiem nepieciešamajiem sistēmas parametriem.

 

Personu sarakstā iespējams ievadīt arī personas, kas nav uzņēmuma darbinieki, bet kurām nepieciešama pieeja informācijai Horizon WEB: Pamatdati -> Uzņēmums -> Personu saraksts.

 

Personas kartītē tiek ievadīta personas informācija un personai  atļautās lomas RVS Horizon. Piesaistītās lomas ietekmē Horizon WEB izvēlnēs pieejamos datus. Personas kartītei var piesaistīt tikai vienu RVS Horizon lietotāju, kura loma nosaka arī Horizon WEB pieejamos datus un darbības.

 

Iespējams vienam RVS Horizon lietotājam piesaistīt vairākus Horizon WEB lietotājus. Šādi Horizon universālie lietotāji personu sarakstā netiek piesaistīti pie konkrētas personas.

 

 

 

WEB lietotāja piesaisti personai, kas definēta RVS Horizon Personu sarakstā (RVS Horizon izvēlne: Pamatdati -> Uzņēmums -> Personu saraksts), jāveido Objektu lappusē Horizon WEB lietotāji.

 

Iespējams WEB lietotājus neveidot manuāli, bet ģenerēt no Personu saraksta, iezīmējot tajā vairākas personas un izvēloties darbību Darbības ar WEB lietotājiem->Izveidot WEB lietotājus (RVS Horizon izvēlne: Pamatdati -> Uzņēmums -> Personu saraksts -> Darbības).

 

WEB lietotājam pieejamo datu atlases nosacījumi: