Rezolūciju grupu funkcionalitāte

1. Vispirms jāapraksta nepieciešamās Rezolūciju grupas, kuras tiks izmantotas saskaņošanas scenārijos.

Izvēlne: Pamatdati -> Apstiprināšanas uzdevumi -> Rezolūciju grupas -> Jauns .

 

2. Lai attiecīgajā saskaņošanas etapā apstiprināšanas uzdevumā būtu pieejamas rezolūcijas no kādas konkrētas rezolūciju grupas, šī rezolūciju grupa ir jāpiesaista Scenārija etapam.

 

Izvēlne: Pamatdati -> Apstiprināšanas uzdevumi -> Scenāriji.

Scenārija ievadformas Etapu sarakstā nepieciešamā etapa rindiņas laukā Rezolūciju grupa jāpiesaista rezolūciju grupa, izvēloties no Rezolūciju grupu saraksta.

 

3. Horizon, izpildot Apstiprināšanas uzdevumu, ja attiecīgā saskaņošanas scenārija etapā ir piesaistīta rezolūciju grupa, tad saskaņotājam piedāvātajā Rezolūciju sarakstā tiek piedāvātas tikai tās rezolūcijas, kas ietilpst šajā Rezolūciju grupā.

Izvēlne: Dokumenti -> Apstiprināšanas uzdevumi -> Attiecīgā veida apstiprināšanas uzdevumi -> Labot .

 

 

Ja etapam nav piesaistīta rezolūciju grupa, tad saskaņotājam, aizpildot lauku Rezolūcija, kā līdz šim būs pieejamas visas rezolūcijas no Rezolūciju saraksta.

 

4. Horizon Web, izpildot Apstiprināšanas uzdevumu, ja attiecīgajam scenārija etapam ir piesaistīta rezolūciju grupa, tad saskaņotājam, atbilstoši izvēlētajai darbībai Apstiprināt vai Noraidīt, izvēlei tiek piedāvātas tika tās aktīvās saskaņojošās vai noraidošās rezolūcijas, kas ietilpst šajā Rezolūciju grupā.

Izvēlne: Apstiprināšanas uzdevumi -> Attiecīgā veida apstiprināšanas uzdevumi -> Labot.

 

 

Ja attiecīgā saskaņošanas etapa scenārijā nav piesaistīta rezolūciju grupa, tad saskaņotājam kā līdz šim, atbilstoši izvēlētajai darbībai Apstiprināt vai Noraidīt, izvēlei būs pieejamas visas aktīvās saskaņojošās vai noraidošās rezolūcijas no Rezolūciju saraksta.