Komandējuma pieteikuma ievadformas izskata konfigurēšana

1. Ja nepieciešams, iespējams Horizon WEB Komandējumu pieteikumos un Atskaitē paslēpt pogas Notikumu vēsture un Rezolūciju vēsture, norādot to Horizon attiecīgās lietotāja Lomas Tiesību punktos: Sistēma -> Administrēt -> Lomas -> Jauna loma -> Lomas ievadforma lappuse Tiesības -> Sistēma -> Horizon WEB -> Komandējumi -> Saraksts “Notikumu vēsture” komandējumā/Saraksts “Rezolūciju vēsture” komandējumā.

 

 

 

2. Ja nepieciešams, iespējams padarīt neredzamas Horizon WEB Komadējuma pieteikuma ievadformā sadaļas Plānotie izdevumi un Avansam nepieciešamās summas .

 

Šim nolūkam nolūkam Komandējuma pieteikuma dokumenta tipam lappusē Lauku atribūti pieejamas vērtības Atļauts reģistrēt plānotos izdevumus un Atļauts reģistrēt avansa pieprasījumus (Sistēma -> Uzstādījumi -> Dokumentu tipi) ar vērtībām vai (pēc noklusējuma abiem laukiem vērtība ir „Jā”). Atkarībā no šo lauku vērtībām Horizon Web Komandējuma pieteikuma ievadformā varēs redzēt/neredzēt atbilstošās sadaļas.
 

 

 

3. Komandējuma pieteikumu saraksta izskats Horizon WEB ir atbilstošs Horizon Komandējuma pieteikumu saraksta izskatam, kas ir uzstādīts attiecīgajam Horizon lietotājam. Izskats Horizon WEB nav maināms, to var veikt tikai Horizon pusē. Lai Horizon WEB atspoguļotos veiktās izmaiņas sarakstu kolonnās, jāpārstartē FTG serveris.