Pievienoties sistēmai

Lai pievienotos Horizon WEB, jāatver interneta pārlūkprogramma un jāievada sistēmas adrese.

Ja adrese ir ievadīta pareizi, ekrānā tiks attēlots sistēmas autentifikācijas logs, kura virsraksta daļā redzams Horizon logo un sistēmas versijas numurs.

 

Autentifikācijas loga tekstu (teksta lauks 3 rindiņās) un iestādes logo, ja nepieciešams, iestāde pati var konfigurēt pēc savas vēlēšanās (skat. Administratora rokasgrāmata. Horizon WEB).

 

Lai pieslēgtos Horizon WEB, jānorāda Lietotāja vārds un Parole (lietotāja vārdu un paroli piešķir sistēmas administrators).

Nospiežot pogu , notiek pieslēgšanās sistēmai -  tiek atvērts sistēmas galvenais logs.

 

 

Ja lietotāja vārds vai parole tiks ievadīta nepareizi, uz ekrāna parādīsies paziņojums par kļūdu: .

 

Sistēmai pieslēgties iespējams arī, izmantojot Windows domēna autorizēšanos vai elektronisko parakstu.

 

Ja parole ir aizmirsta vai uz laiku bloķēta, to iespējams atjaunot, noklikšķinot uz saites Pieprasīt jaunu paroli. Līdz ar to paroles atjaunošanu var veikt, nepieprasot to administratoram.

 

 

Tiek ģenerēta paroles atjaunošanas saite un nosūtīta uz lietotāja e-pastu (Web lietotājam jābūt norādītam e-pastam Horizon pusē, ja tas nav norādīts, tiek parādīts kļūdas paziņojums un paroles saite netiek sūtīta).

Atjaunošanas saite ir derīga noteiktu laiku (tas tiek norādīts Horizon konfigurācijā: Sistēma -> Uzstādījumi -> Horizon WEB -> Paroles atjaunošana).

Lietotājam jāpieslēdzas sistēmai, noklikšķinot uz atjaunošanas saites un jāievada jaunā parole (divas reizes).

 

 

Pēc jaunās paroles ievades, nospiežot pogu , notiek pieslēgšanās sistēmai.

 

Ja lietotājs ticis uz laiku bloķēts, viņš līdz ar jaunās paroles ievadīšanu tiek atbloķēts. Jāņem vērā, ka paroles atjaunošanu nevar veikt administratora bloķēti lietotāji un neaktīvi lietotāji.