DLU dokumenta apstiprināšana

DLU dokumentu apstiprināšana Horizon WEB

 

Pēc dokumenta aizpildes Horizon WEB uzskaitvedis nosūta to apstiprināšanai, nospiežot pogu . Šī iespēja ir pieejama tikai tajā gadījumā, ja papildus pieejams modulis Personāla uzskaite. Ja šī moduļa nav, tad poga uzskaitvedim nav pieejama un šis solis tiek izlaists.

 

Dokumentu nosūtot apstiprināšanai, tiek nosūtīts e-pasts dokumentā norādītās administratīvās struktūrvienības vadītājam.

 

Saņemto dokumentu vadītājs apstiprina, nospiežot pogu - pieteikuma statuss Horizon WEB nomainās uz Apstiprināts. Dokumentu apstiprinot, tiek nosūtīts e-pasts Uzskaites parametros norādīto e-pasta adresi (Uzskaites parametri -> Horizon WEB -> Darba laika uzskaite). Ja papildus nav pieejams modulis Personāla uzskaite, tad uzskaitvedim pēc dokumenta saglabāšanas uzreiz ir iespēja to apstiprināt.

 

Dokumentu iespējams noraidīt, nospiežot pogu . Dokumentu noraidot, tiek nosūtīts e-pasts dokumentā norādītās administratīvās struktūrvienības uzskaitvedim. Tālak uzskaitvedim dokuments ir jākoriģē un jāsūta atkārtotai apstiprināšanai.