Autotransports

Horizon WEB sadaļa Autotransports nodrošina pilna cikla veikšanu autotransporta uzskaitei. Autotransporta kartīte, maršruti, ceļazīmes un informācija par konkrētu autotransportu ir ierobežota un pieejama tikai atbildīgajiem par konkrēto autotransportu un to vadībai. Lietotāju piekļuves tiesības Horizon WEB tiek administrētas Horizon, izmantojot lietotāju tiesību lomas, kurās atzīmē, kādas Horizon WEB autotransporta sarakstu izvēlnes ir redzamas Web lietotājam, skatīt WEB lietotāju tiesības autotransportam.

 

Horizon WEB nodrošina:

- Autotransporta kartīšu apskati (skat. Autotransporta kartītes).

- Maršrutu ievadi (skat. Maršruti ).

- Ceļazīmju ievadi (skat. Jaunas ceļazīmes ievadīšana).

- Ceļazīmju apstiprināšanu, ko veic pieteicēja vadītājs vai cits ceļazīmes apstiprinātājs, atkarībā no uzņēmumā definētās dokumentu plūsmas (skat. Ceļazīmes apstiprināšana).

 

Horizon WEB Ceļazīmju uzskaite ir saistīta ar RVS Horizon Transporta procesu vadības moduli, kas nodrošina transporta izmantošanas, maršrutu, degvielas patēriņa un degvielas saņemšanas dokumentu uzskaiti.

 

Ceļazīmes pārbaudi no grāmatvedības uzskaites viedokļa veic grāmatvedis RVS Horizon pusē, kur iespējams veikt arī citas ceļazīmes apstrādes funkcijas, ja sistēmas lietotājam ir piešķirtas tādas tiesības.